.: Pro zájemce o výstavbu solné jeskyně pro komerční účely

Naše firma se zabývá již několik let návrhy a  výstavbou solných jeskyní a solných komor, a to jak pro komerční použití, tak pro domácí účely. Opíráme se především o kvalitní zpracování, individuální přístup, atraktivní design a řadu technologických vymožeností. Jsme schopni realizovat solnou jeskyni tak, aby uspokojila nejen Vás, ale především Vaše zákazníky. Ke každé výstavbě přistupujeme jako k originálnímu a jedinečnému projektu. Spokojenost našich klientů je naší prioritou!

Celá solná jeskyně včetně stěn, stropu a podlahy je vybudována ze soli. Stěny jeskyně jsou postaveny ze solných kostek nasycených minerály a stopovými prvky. Tato sůl pochází ze Solného dolu Kłodawa v Polsku. Podlaha je pokryta několika druhy kamenné soli, ale především je použita sůl z Mrtvého moře. Tato kombinace poskytuje nejen příjemné prostředí, ale také díky mikroklimatickým prvkům dokáže vytvořit ovzduší, které se využívá při léčbě mnoha onemocnění a je prospěšné pro zdraví každého člověka.

Součástí jeskyně je krápníkový strop osvětlený vysoce svítivými RGB diodami, osvětlené solné kameny, solná studna atd. Na přání zákazníka můžeme nainstalovat hvězdné nebe, jež spolu s profesionálním osvětlením zprostředkovávají návštěvníkovi solné jeskyně nezapomenutelný zážitek. Vše je řízeno automaticky přes řídící jednotku, kterou lze naprogramovat podle Vašich představ. Díky tomu lze v jeskyni vytvářet různé světelné nálady, které je možné kdykoli měnit podle nastavených programů.

Velký důraz klademe na instalaci kvalitní klimatizační jednotky a vzduchotechniky.

Solnou jeskyni lze postavit jak v novostavbě tak i ve starší zástavbě. Požadavek na výšku stropu je kolem 2,50 m a výše. Velikost místnosti by měla být 20 – 60 m2. Také je potřeba počítat s prostorem pro nejnutnější zázemí, recepci, sociální zařízení atd.

Součástí kompletní dodávky jsou různé prvky, jako například solná studna, vodopád se solankou, solný sloup, dětské hřiště atd. V dodávce je také kompletní ozvučení (domácí kino s relaxační hudbou) a podle velikosti jeskyně odpovídající počet polohovatelných lehátek značky LAFUMA.

Náročnost na provoz solné jeskyně je minimální. Omezuje se pouze na doplňování soli na podlaze.

Našim prvořadým cílem je vždy vyhovět zákazníkovi a postavit jeskyni podle jeho představ a požadavků. Při stavbě klademe důraz převážně na estetičnost, jakost a ekologičnost použitých materiálů. Jen tak můžeme zajistit zájemci co možná nejlepší kvalitu a originální řešení.

Dále poskytujeme poradenské služby, které jsou součástí naší práce a samozřejmě jsou bezplatné. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem se stavbami i provozováním solných jeskyní jsme schopni vás upozornit na věci nezbytné i na to, čeho je třeba se při tomto druhu podnikání vyvarovat. Poradíme, jak nastartovat co nejúspěšnější provoz solné jeskyně. Vzhledem k vysoké poptávce a stále ještě malé nabídce může být solná jeskyně vynikající podnikatelskou příležitostí pro Vás.

 

.: Shrnutí:

- dřevěná konstrukce
- sůl : Mrtvé moře, jodovaná a mineralizovaná sůl z Klodawy, Himalayské solné krystaly
- násyp soli na zemi : cca 10 cm
- arteterapie (na přání hvězdné nebe - několik tisíc světelných bodů)
- světelné efekty, profesionálním osvětlení, programovatelná řídící jednotka - různé světelné programy, stmívač
- klimatizační jednotka
- vzduchotechnika (přívod a odvod vzduchu)
- polohovatelná lehátka značky LAFUMA (počet dle velikosti solné jeskyně)
- přikrývky (podle počtu lehátek)
- unikátní vyvíječe vlhkosti
- ozvučení (domácí kino)
- relaxační hudba - více různých nahrávek
- další dekorativní prvky dle domluvy
- kompletní poradenství


cena: Je dána velikostí podlahové plochy, náročností výstavby a počtem různých stavebních prvků. V případě zájmu Vám bude spočítána a sdělena na uvedených kontaktech.

Zájemcům o výstavbu solné jeskyně: Než zadáte takto velký projekt do neodborných rukou, projděte si raději důkladně nabídky jednotlivých firem a jejich realizace! Doporučujeme Vám navštívit několik různých jeskyní a podívat se na vlastní oči která by Vám mohla vyhovovat nejvíce. Neriskujte, že Vaše nová jeskyně nebude pro návštěvníky dost atraktivní či konkurenceschopná!

Možnost přesvědčit se sami o kvalitách právě naší realizace máte nejlépe v námi provozované nejnovější jeskyni a zároveň největší solné jeskyni u nás v centru Prahy – v areálu bývalého pivovaru v Holešovicích, Na Maninách 29, Praha 7, telefon 604 881 368, více informací zde.

Ukázky některých našich realizací zde.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Pokud stále nejste rozhodnuti, několik pádných důvodů proč byste mohli chtít upřednostnit realizaci právě od nás najdete zde.

jeskyne

 


Ing. Vladimír Nemčok
Levského 3205
143 00 Praha 4

Mobil: +420 725 042 400

E-mail: salmedica@seznam.cz

WWW: www.salmedica.cz