.: Proč právě my?

Provozování solné jeskyně je bezesporu velká a náročná investice.  Proto není radno svěřit takový projekt do rukou první firmě, která se naskytne, bez detailnějšího prozkoumání její nabídky. V sázce je příliš mnoho.

U každé solné jeskyně jde v první řadě o estetičnost a o efekt. Jen při kvalitním provedení obojího má šanci obstát jak mezi zákazníky, tak mezi konkurencí na neustále se rozšiřujícím trhu. Každý zákazník bude logicky preferovat jeskyni, ve které se cítí lépe, ve které cítí zdraví prospěšný efekt a ve které je každý pobyt zážitkem i pro oko.

Naše solné jeskyně jsou koncipovány právě tak, aby se při jejich návštěvě nejednalo jen o pouhé „sezení a dýchání soli“ ve fádních místnostech nulové estetické kvality.

1. Estetika

Každý máme samozřejmě jiný vkus, máme ovšem zato, že jeskyně plná krápníků, dynamicky se měnících světelných efektů, solných kamenů, tekoucí vody, zákoutí, sloupů, jezírek, pářících studní a dalších prvků je pro většinu lidí atraktivní, že tvoří pohádkové prostředí ve kterém je relaxace skutečným zážitkem i při opakovaných návštěvách. Přesně takové prostředí se snažíme v našich jeskyních vždy vytvořit. Fádnost a nudu v našich jeskyních nehledejte.

obrazekobrazek1

 

 

 

 

 

 

 

2. Efekt

Efekt na zdraví se špatně objektivně hodnotí, jisté ale je, že pouze důsledné a kvalitní provedení z jakostních materiálů může zajistit plný léčivý efekt soli, kvůli kterému se naši zákazníci budou stále vracet. Proto klademe důraz na kvalitu použitých materiálů, kvalitu zpracování, vzduchotechniku, filtry, vyvíječe páry a další prvky zajišťující to správné účinné mikroklima.

3. Provoz

Samotnou výstavbou líbivé a efektní solné jeskyně to však nekončí. Neméně potřebné je zajistit návštěvnost lidí, vyvarovat se některým chybám při provozu jeskyně, vytvořit atraktivní a dostatečně informativní internetové stránky, vytvořit vstupenky, permanentky, dárkové poukazy a další prvky důležité pro samotný provoz. I s těmito všemi záležitostmi Vám budeme nápomocni. Naše výstavba je zkrátka od A do Z.

 

Neriskujte špatnou investici, raději se předem o všem informujte a pečlivě vybírejte to nejkvalitnější.

Ukázky některých našich realizací zde.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 


Ing. Vladimír Nemčok
Levského 3205
143 00 Praha 4

Mobil: +420 725 042 400

E-mail: salmedica@seznam.cz

WWW: www.salmedica.cz